Penzion Havlíčkův Brod Rusticana
Penzion Rusticana ubytování Havlíčkův Brod Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Rusticana / Havlíčkův Brod

Penzion a restaurace Rusticana sídlící na okraji Havlíčkova Brodu poblíž výpadovky na Pardubice.
Penzion nabízí příjemné ubytování s kvalitní kuchyní a nádherné okolí.

Cesta do penzionu a restaurace Rusticana vede z Havlíčkova Brodu směrem na Pardubice. Hosté odbočí doleva naproti obchodnímu centru Hypernova. Nebo po obchvatu ze spojnice Praha - Pardubice odbočíte na kruhovém objezdu směr centrum a pak první odbočkou vpravo.

Ubytování:
Penzion a restaurace Rusticana u Havlíčkova Brodu nabízí hostům mimo jiné i ubytování v nové budově, která je součástí restaurace. Připraveny jsou dvoulůžkové pokoje vybavené rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem. U každého pokoje je možná jedna přistýlka.

Gastronomie:
Hosté jsou srdečně vítáni v restauraci, kde denně od 11 do 23 hodin připraví nejen Balkánské speciality, grilované steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla, saláty, ale i jiné pokrmy dle výběru.

Dále hosté penzionu a restaurace Rusticana u Havlíčkova Brodu mají k dispozici možnost grilování selat či steaků v gril salónu (zimní zahradě). Možnost pořádání svatebních hostin v zahradní maštali.

Pro uzavřené společnosti je v penzionu a restaurace Rusticana u Havlíčkova Brodu klidné posezení v salónku. Při pořádání oslav, večírků či posezeních s přáteli jsou pro hosty připraveny nejen prostory restaurace se salonkem, ale také maštal, gril salón, letní zahrada nebo konferenční sál.

Služby:
V ceně mají hosté zahrnuto zapůjčení osušky, ručníku, vysoušeče vlasů, toaletní potřeby, vhodné dekorativní doplňky parkování u Restaurantu, WIFI připojení, TV s DVD a SAT a možností poslechu vlastní hudby.

Dále pak finská sauna - infra sauna, bazén s protiproudem, Whirpool, posilovna, zahradní šachy a kulečník.

Penzion a restaurace Rustical u Havlíčkova Bordu nabízí hostům možnost objednávat jídlo a nápoje přímo z wellness.

Zajímavosti:
Krásné prostory penzionu a restaurace Rustical u Havlíčkova Brodu jsou charakteristické pečlivě zvoleným designem a relaxačními doplňky tak, abyste se zde cítili opravdu příjemně a uvolněně. Ochotný personál vždy přivítá s úsměvem.
Penzion Havlíčkův Brod Rusticana - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - disponuje restauracíPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Havlíčkův Brod Rusticana -  je k dispozici připojení na internetPenzion Havlíčkův Brod Rusticana -  je k dispozici letní terasaPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - disponuje kavárnouPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - přijímá kreditní karty VISAPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Havlíčkův Brod Rusticana - na pokojích je telefon